Galerie

Turnus rehabilitacyjny-Sanatorium Panorama Morska w Jarosławcu

W dniach od 11.09. do 25.09. 2010r. uczestniczką turnusu rehabilitacyjnego była jedna z podopiecznych Fundacji Grzegorza z Sanoka. Poniżej zamieszczamy Jej wspomnienia z pobytu.

 

Członkowie fundacji na warsztatach Sprawni Żeglarze

W dniach od 14. 08 do 23. 08.2008 r. Uczestnikami warsztatów "Sprawni Żeglarze" byli członkowie Fundacji Grzegorza z Sanoka. Poniżej zamieszczamy ich wspomnienia z pobytu.

Galeria zdjęć z akcji 1% dla Fundacji Grzegorza z Sanoka

Galeria zdjęć z akcji 1% dla Fundacji Grzegorza z Sanoka.

 

 

Pojazdy przystosowane do osób niepełnosprawnych

 PFRON: "SPRAWNY DOJAZD" – pomoc w nabyciu przez osoby niepełnosprawne samochodu osobowego oraz w uzyskaniu prawa jazdy kategorii B.

 

Wycieczka do Włoch: marzenie wielu niepełnosprawnych osób

W dniach 13 - 21 października 2007 odbyła się niezapomniana wycieczka do Włoch, zorganizowana przez Fundację Grzegorza z Sanoka.

 

Galeria zdjęć z pokazu sprzętu rehabilitacyjnego

Galeria zawiera zdjęcia z pokazu sprzętu rehabilitacyjnego, który odbył się 31 marca 2007 w hali "Arena Sanok"

 

Aukcja obrazów

Fotografie wykonane podczas organizowanej przez nas aukcji dzieł sztuki, z której dochód przeznaczony został na potrzeby Fundacji Grzegorza z Sanoka. Aukcja odbyła się w sobotę 25 listopada w Biurze Wystaw Artystycznych – Galerii Sanockiej.

Obrazy wystawiane na aukcji

Prezentacja dzieł sztuki, które wzięły udział w organizowanej przez nas wystawy, która odbyła się 25 listopada 2006 r.

 

Koszulki wystawiane na aukcji

Na wniosek Fundacji Grzegorza z Sanoka, przystosowano dla osób niepełnosprawnych helę "Arena Sanok" - przystosowano sektor widowni, podjazdy oraz parkingi. W tej galerii zamieszczamy kilka fotografii.

Parkingi przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Na wniosek Fundacji Grzegorza z Sanoka, przystosowano dla osób niepełnosprawnych helę "Arena Sanok" - przystosowano sektor widowni, podjazdy oraz parkingi. W tej galerii zamieszczamy kilka fotografii.

Na basenie...

Członkowie naszej fundacji mogą bezpłatnie korzystać z basenu, który został przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych..

 


Przekaż nam 1% swojego podatku

Galeria

Newsletter

Galeria poezji